На центральній площі Сміли невідомі побили директора «Смілатеплоенерго»

У Смілі на Центральні площі міста побили директора Смілянського підприємства «Смілатеплоенерго» Ігора Райка, пише Smila Svit

Інцидент трапився вчора, 9 березня, близько восьмої години вечора. Потерпілий звернувся до міської лікарні, де йому була надана відповідна медична допомога.

Слід відмітити, що громадські активісти, які розбили намет під Будинком рад та спостерігали за тим, що відбувається, навіть не втрутилися допогти потерпілому, над яким чинили фізичну розправу троє невідомих в балаклавах.

Побиття Ігоря Райка сміляни розцінюють як зв’язок з акціями протесту, що проходять в ці дні під Будинком рад.
Раніше, як відомо Ігор Райко очолював ТОВ «Смілаенергоінвест» з багатотисячними боргами. Саме на цій посаді він направив всі зусилля на погашення заборгованості підприємства за спожитий газ.
Так, як міська влада прагне до покращення надання послуг з теплопостачання населенню міста, після його звільнення з ТОВ «Смілаенергоінвест», Ігора Райка було призначено директором СКП «Смілатеплоенерго» для того, щоб нормалізувати роботу даного підприємства та в подальшому бути спроможніми самостійно надавати послуги з теплопостачання смілянам через власне підприємство.

 

Інформацію використано із сайту Сміла-ІНФО

12 Березня, 2017 в 14:24 / Переглядів: 1130

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про