В Умані можна відвідати незвичний майстер-клас

Днями соцмережі поширювали повідомлення про те, що в Умані відбудеться дитячий майстер-клас з аеродизайну – виготовлення різноманітних фігур з надувних кульок. Як виявилося, такий захід у нашому місці відбувається вперше. Ми поцікавилися в майстра Інни Куценко, звідки взялася така хороша ідея: навчити малюків створювати казку власноруч.

“Хист до Аеродизайну з’явився у мене разом із бажанням зробити синочку щось цікаве на його перший День народження, – каже Інна. – Я спробувала скрутити квіти з кульок і у мене вийшло.
Виникло непереборне бажання почати щось нове. Те, що подобається не лише мені, а й приносить радість синочку й іншим дітлахам.

Я загорілася цією справою, почала навчатися, брала уроки у знайомих аеродизайнерів. Тоді ми з родиною проживали на моїй рідній землі – Добровеличківщині, і для односельчан така “надувна” краса була також в новинку, люди цікавились, замовляли різні вироби. Згодом усе продовжилося в Київській області, місті Ірпінь, куди ми переїхали. Але про майстер-класи я і подумати не могла, до одного випадку.


В Ірпені я працювала в місцевій приватній школі заучем з Позашкілля. До Дня міста, в центральному парку, ми робили виставку наших гуртків рукоділля, а також проводили майстер-класи. І, так як я була “майстром по кулькам”, вирішила внести щось нове в це свято і наше Позашкілля вцілому. Протягом всього свята, а це приблизно 5 годин, я робила і роздавала перехожим безкоштовно вироби із кульок, охочим проводила експрес-майстер-класи. Я помітила на скільки це цікаво дорослим і захопливо для дітлахів.

Пізніше почала проводити заняття в дитячих кімнатах, в садочках і в інших установах різних міст, куди мене запрошували. Людям цікаво, що діткам можна показати щось нове і нестандартне, відволікти від мультиків чи коп’ютера і познайомити зі світом надувних кульок. А я щаслива поділитися з дитиною часточкою радості, коли вона робить щось своїми маленькими рученятами.”

Педагогічна освіта і любов до дітей видають себе одразу: майстер легко знаходить спільну мову з малюками, уміє зацікавити, допомагає дітям, коли у них не все виходить.

У планах Інни проводити безкоштовні заняття для хворих, неповносправних діток чи сиріт, адже під час роботи з кульками розвивається не лише пам’ять та уява, а й моторика пальців.

 

Тому всі бажаючі подарувати своїй дитині годину гарного настрою, нового спілкування та цікавого відкриття, звертайтеся в студію танцю “BATTERFLY” (вулиця Шевченка, 21) аби дізнатися, коли відбудеться наступна зустріч, або ж пишіть безпосередньо Інні Куценко в соцмережі Вконтакті.

 

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про