Пряма мова. Юрій Ткаченко про актуальне для Черкащини

Ткаченко (2)

– про освіту

Я завжди говорю підлеглим, що будь-яка наша дія має завершуватися одним: черкащани, в якому б районі вони не проживали, повинні відчути якісну зміну. Коли звертаються до лікаря, коли віддають дитину до школи, словом, скрізь. Зараз розповім саме про освітню галузь і наші пріоритети. Тут ми працюємо над інноваціями.

Ми вже визначили 29 шкіл по районах, які будемо розвивати як інноваційні. Був відкритий конкурс, маємо відповідну обласну програму. Ідеться про оснащення шкіл сучасними засобами навчання, новітні методології, а також про впровадження енергоощадних заходів. Крім того, цьогоріч продовжимо формувати наші опорні школи: щоби наблизити якісну освіту до дітей.

Як і зазвичай, для найкращого результату переймаємо успішний досвід. Нещодавно я був у Путрівському НВК, що на Київщині. Він руйнує всі наші освітні стереотипи. Там вільний простір для дітей, нестандарті підходи як до оформлення школи, так і загалом навчання. Цей заклад – результат успішної реалізації спільних проектів Міністерства освіти і науки та Міністерства регіонального розвитку. Там я вже теж консультувався з цього приводу. Словом, орієнтири для себе ми вже маємо. На черзі – втілення.

– про інвестиції

Днями був у Каневі, мав робочу зустріч із керівництвом тамтешнього ТОВ «КУПАВА ГРУП». Це – інвестор, із яким у нас хороша історія співпраці, соціально відповідальний.

Це підприємство й надалі розширюватиме своє виробництво. Нині там працюють близько 200 канівчан. Особливо приємно бачити на всій побутовій техніці, що виробляють на заводі, напис «Made in Ukraine».

Із президентом усього холдингу Saturn Олександром Громиком ми комунікуємо постійно. Нещодавно спільно презентували інвестиційну Черкащину на форумі в ОАЕ. Із такими виробниками можна розвивати цілий кластер. Це питання ми теж обговорюємо. Як влада, завжди готові надати необхідну підтримку інвесторам. Створення сприятливих умов для них – незмінний пріорітет нашої команди.

Найближчим часом інвестор планує запустити завод і в Черкасах. А це – 500 нових робочих місць. Цей проект Олександр Громико, нагадаю, презентував на нашому торішньому ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі.

про зарплату

Можемо вже говорити про перші підсумки впровадження нової системи виплати мінімальної зарплати в області. Наразі маємо зростання фонду оплати праці та кількості застрахованих осіб.

Як поінформували в нашому управлінні Пенсійного фонду, громадян, які сплачують єдиний соціальний внесок, побільшало, як рівняти до торішнього січня. Станом на лютий їх – 305 тисяч, тоді як раніше було близько 290 тисяч. Побільшало також фізичних осіб-підприємців, що почали сплачувати єдиний внесок до пенсійного фонду. Попередньо їх налічувалось 37,5 тис., нині ж уже понад 44 тис. Ось такі факти – на противагу маніпуляціям деяких політиків.

Також я звернувся до всіх керівників: тримати на контролі питання виплати зарплати, не забувати про роз’яснювальну роботу та вчасно реагувати на звернення громадян.

За інформацією 

11 Березня, 2017 в 08:10 / Переглядів: 776

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про