Антон Яценко: На сьогодні депутатську фракцію партії «Відродження» в Уманській міській раді представляють 10 депутатів (ФОТО)

Народний депутат України Антон Яценко повідомив про оновлення складу фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/YatsenkoAntonVolodymyrovych?fref=ts.

«До складу фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді наразі входить 10 депутатів: Ірина Плетньова – лідер фракції, Ірина Отюська, Людмила Дорожинська, Наталія Муратова, Олександр Сажієнко, Сергій Лозінський, Олександр Колесник, Тетяна Овчіннікова, Віталій Олійник, Вадим Цимбал», — написав нардеп.

За словами парламентаря, Владислав Моргачов був виключений раніше з лав фракції за те, що проголосував за ганебне рішення щодо виділення землі по 59 гривень за метр квадратний під, начебто, забудову «Молокозаводу» в Умані  за адресою: вул. Гонти, 3 і фактично взяв участь у злочинних діях.

А нещодавно зі складу партії вийшов Ярослав Кулінєєв.

«Зазначу, що я, як народний депутат, та фракція партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою не несемо відповідальності за будь-які дії цих осіб», — наголосив Антон Яценко

10 Березня, 2017 в 22:46 / Переглядів: 988

Теми: Політика,Умань

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про