В Умані закидали фарбою банер адвокатського бюро колишнього скандального судді

В ніч з 8-го на 9-е березня в центрі міста  невідомі особи закидали фарбою рекламний банер адвокатсього бюро Анатолія Іванова. Мотиви та мета цієї акції поки невідомі. Пише 04744.info.

Нагадаємо, Анатолій Іванов був суддею Уманського міськрайонного суду і кілька років поспіль начебто практикував підроблення справ за чималу винагороду. Ще у жовтні 2013 року Іванова спіймали на тому, що він отримав від підсудного 3 тисячі доларів за відповідне рішення. А вже у вересні Іванов ніби перейшов на крупнішу рибку.

У мережевих ЗМІ ширилась інформація про пару суддівських корупціонерів. Іванов разом зі своєю колегою Людмилою Горячківською вимагав від вдови хабар у 5 тисяч доларів США за вигідне рішення про спадщину. Але коли судді дізналися, що спадщина більша, ніж вони думали, сума зросла – тепер хотіли 46 тисяч доларів. Їх викрили під час передачі коштів. Ця пара стала срібним призером у рейтингу хабарників.
У січні 2014 Іванова вперше усунули з  посади за поданням Генпрокуратури. Потім повторно відсторонили у грудні, і ще двічі у 2015 році.  Але це не завадило йому продовжувати виносити рішення. І лише у червні 2016 року до Верховної Ради внесли подання про звільнення Анатолія Іванова у зв’язку – увага! – із закінченням терміну, на який його було призначено. Та про судові вироки нічого не чути. Як не чути і про розслідування корупційної справи проти нього. Лише відомо, що у вересні Президент таки підписав указ про звільнення скандального судді Іванова. Знову ж таки – через закінчення терміну.

Сам же Анатолій Іванов стверджує, що усі хабарі йому підкидували, аби розправитись за неугодні вироки. Звинувачував в цьому тодішнього головуючого Вищої ради юстиції Володимира Колесниченка. Повідомляє ДЖЕРЕЛО.

16 вересня 2016 року Президент офіційно звільнив, цитуємо, “ІВАНОВА Анатолія Анатолійовича з посади судді Уманського міськрайонного суду Черкаської області у зв’язку із закінченням строку, на який його призначено.” Жодного слова в указі Голови держави ані про хабарі, ані про якусь там суддівську етику та неприпустимі норми поведінки. Про це — ані пари з вуст. Йдеться НА САЙТІ.

Після звільнення Анатолій Іванов перейшов працювати у адвокатське бюро і продовжив свою діяльність вже в якості захисника правосуддя.

 

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Valentina Shevchenko Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Valentina Shevchenko
Читач
Valentina Shevchenko

А можливо це такий протест проти банерів? Ними вже спотворені всі фасади будинків в центральній частині міста !!
! Це ми так придаємо нашому місту “туристичної привабливості”?