Антон Яценко ПРОТИ встановлення грабіжницького тарифу на проїзд у міському транспорті Умані (ДОКУМЕНТ)

Як відомо, 3 березня Виконавчий комітет Уманської міської ради на чолі з міською владою на сайті Уманської міської ради оприлюднили рішення про підняти тарифи на проїзд у громадському транспорті – до 4,5 грн. Обурився цією ситуацією народний депутат Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, що раніше вартість проїзду становила – 3,5 грн.,а наразі уманчани будуть змушені платити на 1 гривню більше.

«Вважаю це рішення проявом МАРОДЕРСТВА. Адже ці кошти підуть на збагачення компанії-перевізника ТОВ «Круїз-Авто». Запевняю, що наразі немає ніякого економічного підґрунтя задля підняття цін на проїзд. Тарифи у місті й без цього були значно завищені», – наголосив нардеп.

Беручи до уваги той факт, що вартість проїзду в автобусних маршрутах Умані зросте на 1 гривню, а щодня в міських автобусах їздить близько 50 тисяч громадян, то можна підрахувати, що за день сума заробітку складе – 50 тисяч гривень, за місяць – 1,5 мільйона грн., а за рік – 18 мільйонів гривень. Тобто, майже на 18 мільйонів гривень за рік збагатиться компанія-перевізник ТОВ «Круїз-Авто» за рахунок уманчан!!!

«Я, як народний депутат України, та депутати фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді на чолі з Іриною Плетньовою категорично ПРОТИ такого рішення» – заявив парламентар.

На сьогодні Виконком Уманської міськради проводить «штучне громадське обговорення», після чого наприкінці квітня збираються підняти ціни.

Якщо ж все таки ціну на проїзд у міському транспорті залишать по 4,5 грн., народний депутат наполягає вимагати негайного скасування проекту рішення Виконкому та не допустити підвищення тарифів.

«Я, як народний депутат, підготую звернення до Антимонопольного комітету України, щоб не допустити грабіжницьких тарифів на проїзд у громадському транспорті Умані та докладатиму максимум зусиль для того, аби вирішити цю проблему», — наголосив Антон Яценко.

Нардеп пообіцяв докласти максимум зусиль для того, аби цьому завадити.

Зі скаргами, пропозиціями щодо питання підняття цін на проїзд у громадському транспорті  Антон Яценко попросив громадян звертатися до нього у соціальних мережах та до громадської приймальні у місті Умань за адресою: вул. Небесної Сотні (Радянська), 9.
Тел.: ‎‎‎‎(04744) 4-25-85; ‎‎‎(096) 917-19-70

10 Березня, 2017 в 11:40 / Переглядів: 983

Теми: Економіка,Події,Політика

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про