Київ-Одеса в обидва боки розблокована. Коментар держслужбовця

Рух на міжнародній трасі М-05 “Київ-Одеса” в районі Умані (Черкаська обл.), який напередодні перевізники блокували на знак протесту, повністю відновлено.

 

 

Про це виданню Українська правда повідомив голова Держслужби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк.

 

За його словами, перевізники вимагали встановити габаритно-ваговий контроль (ГВК) для зважування великовагових транспортних засобів, які порушують вимоги до навантаження і перегруженим транспортом знищують дороги.

 

Ноняк зазначив, що вважає дану акцію “дуже хорошим сигналом для всіх перевізників та водіїв”.

 

“Укртрансбезпека з квітня 2016 року бореться з перегрузами на наших автошляхах з недобросовісними перевізниками, це наша спільна робота з громадськістю, органами місцевої та центральної влади. … Тому декілька десятків доброчесних водіїв заблокували рух декількох вантажівок, які, на їхню думку, їхали із значним перегрузом. Дочекавшись працівників УТБ, які встановили ГВК і почали зважувати автомобілі порушників, де ці підозри у порушенні підтвердилис”, – зазначив Ноняк.

 

Він додав, що дорога М-05 Київ-Одеса в обидва боки розблокована, ГВК працює у цілодобовому режимі, “представники поліції і громадськість присутні”.

 

Станом на ранок 8 березня Ноняк повідомив: “Робота в Умані кипить. Укртрансбезпека здійснює габаритно-ваговий контроль”.

odessa1

Як відомо, 7 березня перевізники заблокували рух на міжнародній трасі М-05 “Київ-Одеса”, блокпост організували в районі Умані Черкаської області.

 

Рух трасою було заблоковано в обидва боки, через що утворилися “пробки” на кілька кілометрів. До вечора рух трасою вдалося частково відновити, за даними Нацполіції Одеської області, протестувальники не пропускали ті вантажні автомобілі, які підозрювали у перевантаженні.

Джерело: 04744.info

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про