На Черкащині визначено переможців фотоконкурсу «Моя бабуся»

Бабуся для кожного з нас – одна із найрідніших людей, які пам‘ятають наші перші кроки, слова, стають на наш бік навіть тоді, коли ми помиляємося і завжди хвилюються за нас.

Бабусі бачать у нас, онуках, своє продовження, вони передають нам свій досвід, уміння і мудрість. Навчають жити і одними з перших показують, що таке любов. Головне управління Фонду в області ініціювало проведення конкурсу «Моя бабуся» до 8 березня не для того, щоб ви змагалися, чия рідна людина – краща. Цей конкурс – для того, щоб ви вкотре переконалися: саме ваша – особлива.

Як повідомили в онлайн-газеті Новини Черкас з посиланням на прес-службу Головного управління ПФУ в Черкаській області, на світлинах переможців першого етапу конкурсу, який відбувався в районах, бабусі – веселі, сучасні, по-справжньому багаті «на внуків». Вони ходять на роботу, працюють біля землі, катаються на роликах і лижах, займаються йогою та мандрують в інтернеті. Кожне з надісланих фото має особливу енергетику, та все ж у межах конкурсу ми визначили переможців у кожній з номінацій.

У номінації «Найвеселіша бабуся» - це Завада Лариса Іванівна, смт. Маньківка. Назва фото: «Полюбуйся: я - веселая бабуся!»

У номінації «Найвеселіша бабуся» – це Завада Лариса Іванівна, смт. Маньківка.

Назва фото: «Полюбуйся: я – веселая бабуся!»

У номінації «Найбагатша бабуся» - це Созонтова Валентина Миколаївна, яка має вісім онуків, м. Звенигородка. Назва фото: «Мої онуки - моє багатство».

У номінації «Найбагатша бабуся» – це Созонтова Валентина Миколаївна, яка має вісім онуків, м. Звенигородка.

Назва фото: «Мої онуки – моє багатство».

У номінації «Найсучасніша бабуся» - це Підлісна Любов Антонівна, м. Монастирище. Назва фото: «Наша бабуся - на хвилі сучасності».

У номінації «Найсучасніша бабуся» – це Підлісна Любов Антонівна, м. Монастирище.

Назва фото: «Наша бабуся – на хвилі сучасності».

Напередодні 8 березня хотілося б нагадати: не чекайте свята, щоб сказати своїм бабусям, наскільки сильно ви їх любите. Кожен день – це привід і нагода. Сьогодні ж поговоріть зі своїми рідними. Повірте, вони справді чекають на ваш дзвінок!

8 Березня, 2017 в 13:36 / Переглядів: 1157

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про