Активісти не домоглися звільнення секретаря Смілянської міськради

7 березня у міському Будинку культури відбулася 40 позачергова сесія Смілянської міської ради. За вимогою громадських активістів на розгляд сесії виносилося одне рішення «Про дострокове припинення повноважень секретаря Смілянської міської ради Федоренка В.А.». Пише онлайн-газета Новини Черкас.

Депутати більшістю своїх голосів не підтримали дострокове припинення повноважень секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка.

Нагадаємо, днями секретар Смілянської ради назвав ветеранів і майдановців п’ятою колоною та пригрозив СБУ

В кінці лютого на початку сесії Смілянської міської ради, громадські організації міста заявили ряд вимог до влади, одна з них – вибори міського голови.

У зверненні було акцентована увага на тому, що провальна та антинародна політика виконуючого обов’язки міського голови, секретаря міської ради Віктора Федоренка та депутатської групи «Сміляни» призвели до загострення проблем в багатьох сферах життєдіяльності міста.

Вимоги громадськості стали резонансними та призвели до штовханини у сесійній залі. Громадські організації утворили координаційну раду громадських організацій Смілянщини.

У разі невиконання вимог громадськості до 6 березня, громадські організації обіцяють розпочати безстрокову акцію протесту.

Громадське ТБ Черкаси опублікувала матеріал під назвою «У Смілі громадськість висунула владі ультиматум і готує Майдан» в якому процитувала реакцію виконуючого обов’язки міського голови, секретаря Смілянської міської ради Віктора Федоренка на ультиматум громадськості.

Видання процитувала смілянського керманича наступним чином:

– Це російська «п’ята колона», яка підбурює людей, вводить в оману. Ці так звані громадські активісти приходили на сесію міської ради п’яними та навіть не знали, що підписували. Зараз ми попросили СБУ Черкаської області, Смілянського району та України розібратися в ситуації. Мене підтримують директори шкіл, садочків та комунальних закладів, – заявив він.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про