Яке ж вино найсмачніше? Уманчани продегустували 38 видів вина на фестивалі виноробів

38 видів вина від  терпких сухих до медово солодких продегустували уманчани.  4 березня в  ресторані «Фортеця» відбувся фестиваль вина «Умань-весна 2017», – де винороби міста та району змагались за звання найкращого.

«Такі фестивалі – це той рідкісний момент, коли ти можеш відчути себе справжнім гурманом, продегустувати всі види вина,  і визначити для себе найсмачніше» –  ділиться враженнями  уманчанка Альона Малетич.

За звання найкращого виробники  змагалися у 6-ти категоріях.  Перемогу одразу у 4-х номінаціях отримав Ігор Максименко, який на фестивалі презентував 6 видів  вина власного виробництва.

«Приємно вражений, що моє вино так високо оцінило журі, адже якість виноробства у нашому місті стрімко зростає, і серед усіх видів вина було багато достойних зразків,» – розповідає переможець.

Виноробством Ігор займається 2 роки, і зізнається, що секрет  його успіху ховається у технології виробництва вина.

«Для того щоб робити якісне вино, потрібно вивчати кращі світові зразки. Для цього я постійно їжджу в Київ на дегустацію вина  португальських і французьких виробників, мені цікаво вивчати їх технології і  втілювати їх в життя під час виробництва власного вина. На своєму міні-підприємстві  я звертаю найбільшу увагу на якість  винограду та умови бродіння вина, якщо ці 2 категорії витримані, тоді й буде результат» – ділиться секретами Ігор Максименко.

Призові місця також вибороли Демішкан А.М., Коваленко С.В.   Кондратюк Г.В.,     Кравець Ю.О.,  , Науменко О.В., Фещенко В.О.,  Богатирчук В.І. грамоти яким вручилазаступник міського голови Жанна Лозінська.

«Такі заходи дозволять  розвиватися і вдосконалюватись виноробам, обмінюватись досвідом та робити  своє вино ще смачнішим» – зазначила Жанна Лозінська.

Окрім журі вина оцінювали і самі уманчани. Так, як на дегустації було посутньо близько 50 містян, ім’я переможця за версією дегустаторів-любителів заступник голови спілки виноградарів Валентин Богатирчук обіцяв озвучити на найближчому засіданні виноробів.

Джерело: Вечірня Умань

7 Березня, 2017 в 16:16 / Переглядів: 1426

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про