Замість Романа Насірова главою державної фіскальної служби став уманський податківець

Обов’язки відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова на період розслідування виконуватиме Мирослав Продан. У 2012-2013 році він був заступником начальника уманської ДПІ, за офіційними джерелами має позитивну характеристику

“Нам треба було вибирати з двох заступників голови ДФС – Мирослава Продана та Сергія Білана. У Продана є досвід роботи як в адмініструванні податків, так і на митниці. А Білан є очільником податкової міліції, яка зараз поза законом та діяльність якої була незадовільною. В нього багатий досвід роботи, але виключно в силових структурах. Тому я не міг підтримати його кандидатуру”, – пише у Facebook міністр фінансів Олександр Данилюк.

Міністр фінансів також повідомляє, що з Проданом вже було проведено нараду, де визначили пріоритети подальшої роботи ДФС, зокрема прискорення інституційної реформи служби, реформування офісу великих платників податків, запровадження системи управління ризиками.

Нагадаємо, Насіров підозрюється у зловживанні службовим становищем і розкраданні державних коштів у сумі понад 2 млрд грн. Якщо його вину доведуть, йому “світить” ув’язнення від 3 до 6 років.

Довідка: Мирослав Продан народився в 1979 році в Могилів-Подільському районі Вінницької області. В 2002-2004 рр. керував Могилів-Подільським філією українсько-чеського СП “РОТ Україна”, з 2005 перейшов на роботу в податкову інспекцію Могилів-Подільського. У 2006 переїхав на роботу до Вінниці, де в 2010 році став заступником начальника податкової інспекції. У 2012-2013 роках близько 15 місяців Продан працював в податкових органах Умані в Черкаській області, після чого повернувся до Вінниці.

Джерело: Телеканал ВІКА

7 Березня, 2017 в 07:41 / Переглядів: 850

Теми: Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про