Черкащина увійшла у п`ятірку найквітучіших місць України

Похожее изображение

До рейтинг п`яти місць країни, де весна “вибухає” цвітом, увійшли чигиринські ліси зі своєю відомою галявиною підсніжників.

Добірку місць, де варто побувати кожному, хто прагне переконатися, що українська весна – прекрасна, опублікував “Український контент”.

  1. Шафрани у селі Колочава

Цілі галявини крокусів розквітають тут як тільки сходить сніг. Побачити шафранові поля сюди поспішають фотографи і звичайні туристи, адже ефект дійсно надзвичайний! Цвітіння крокусів припадає на березень.

 

  1. Підсніжники в Холодному Яру

У Чигиринському районі Черкащини можна побачити єдину у світі популяцію підсніжника складчастого, що зростає та квітне на  рівнині. Зазвичай ці квіти зустрічаються в гірських масивах Криму, Кавказу, Румунії. Цвітіння розпочинається з початку березня і приваблює не лише туристів, але й браконьєрів, тож квіти тут ретельно охороняють.

  1. Сакури в Ужгороді

Наприкінці квітня Ужгород «вибухає» цвітом японської вишні. Побачити таку красу можна лише в Японії, декількох штатах США та на Закарпатті. Цвітіння триває 2-3 тижні і в цей період до міста приїздять сотні туристів. Найпишніше сакура квітне на алеї вздовж річки Уж, на Православній та Київській набережних Тюльпани в Лужанах.

  1. Тюльпани в Лужанах (Чернівецька область)

Це село Чернівецької області стало знаменитим завдяки величезним тюльпановим полям! Тут місцевий фермер вирощує близько 60-ти сортів цих яскравих весняних квітів. Цвітіння розпочинається наприкінці квітня.

  1. Нарциси в урочищі Кіреші (Закарпатська область)

Напевно, одне з найбільш відомих місць масового весняного цвітіння квітів в Україні – Долина нарцисів. Ця краса квітує за чотири кілометри від містечка Хуст Закарпатської області. Долина нарцисів знаходиться під захистом ЮНЕСКО і приваблює туристів у травні.

Джерело: zmi.ck.ua

2 Березня, 2017 в 21:01 / Переглядів: 2113

Теми: Події,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про