Провокації Максима Полякова про фонтани в Умані – ПРОВАЛИЛИСЬ! (ФОТО)

Останнім часом у соцмережах поширось  досить багато  брудних публікацій про будівництво фонтанного комплексу  у парку Шевченка, що у місті Умань.

новый коллаж

Як з`ясувалось, організатором цих провокаційних матеріалів є  уманчанин, народний депутат Максим  Поляков.  Він вдався до ганебних методів:  «заказушні» відеоролики та статті про реконструкцію уманських фонтанів поширював на різних сайтах, у соцмережах через проплачених ботів.

Нардеп Антон Яценко  та Уманська міська рада запевнили всіх,   що приводу для хвилювань немає і закликали громадян не піддаватись на провокації, адже будівництво фонтанів все одно буде закінчено вчасно.

 

«Фонтан буде запущено в травні цього року і він стане туристичною перлиною не лише Умані, але і всієї України» — наголосив Яценко.

Uman3Uman1

І все ж таки залишається дивним той факт, що Максим Поляков, будучи корінним уманчанином є противником того, щоб його рідне місто розвивалося та стало туристичною столицею. Поводить себе, як окупант, на чужій території.

Спочатку зарейдерив підприємство «Уманьхліб», а тепер не дає будувати фонтани. Це людина, яка ставить свої особисті  амбіції та політичні інтереси вище інтересів уманчан.

Робімо висновки, друзі!

Стаття взята з сайту UmanNews

1 Березня, 2017 в 20:05 / Переглядів: 1053

Теми: Події,Політика,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про