ТОП уманчан, що підкорили кращі телевізійні шоу країни

Про них “Говорить Україна”, вони “міняють жінок”,  та є  учасниками співочого шоу  “Х – фактор” .  «Вечірня Умань» створила рейтинг найталановитіших, найепатажніших  та  найзірковіших уманчан, які підкорювали українське телебачення.

 “ПАНЯНКА-СЕЛЯНКА”

Студентка Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини – Олена Чоту із с. Багачівка на три дні розміняла своє сільське життя на бурхливе та “мажорне” львівське життя. Що з цього вийшло дивіться самі…

ЧОТИРИ ВЕСІЛЛЯ”

Молода сім’я з Умані – Артем та Ірина зайняли 3 місце на шоу “Чотири весілля”.

Посилання на відео ТУТ.

“ГОВОРИТЬ УКРАЇНА”

15-річний Діма з Умані не хоче жити з матір’ю.

Підліток пішов жити до колишнього цивільного чоловіка своєї матері, якого він називає татом. Тепер чоловік хоче позбавити матір Діми батьківських прав і взяти хлопчика під опіку. Але жінка впевнена, що справа в грошах! В пенсії Діми – хлопчик інвалід дитинства – і в грошах, які виділяти держава для опікунів над неповнолітніми.

У студії «Говорить Україна» розберуться: чи можливо позбавити матір батьківських прав тому, що син відмовляється жити з нею? І де краще жити підлітку, поки дорослі сваряться і звинувачують один одного?

“Х-ФАКТОР

Чотири «так» отримала уманчанка студентка 4 курсу мистецько-педагогічного факультету Юлія Лисянська на кастингу популярного шоу «Х-фактор», що проводився у Харкові.
– Хочу стати повноцінним артистом, щоб дарувати свою творчість людям, – сказала Юлія перед тим, як почати свій виступ.

«ДЕТЕКТОР БРЕХНІ»

Євгенія Ратушна з міста Умань. Молода дівчина з дитинства відчувала себе непотрібною власним батькам. Щоб хоч якось звернути на себе увагу матері Женя почала погано вчиться в школі, зловживала випивкою і вела нерозбірливе сексуальне життя. Але все було безрезультатним… поки в будинок до її матері не прийшла міліція.  Посилання на відео ТУТ. 

” МІНЯЮ ЖІНКУ”

В Умані проживає ще одна Олена. Її чоловік Віталік без заперечень допомагає дружині, виконує будь-яку роботу по дому, а також займається з дітьми. Дізнайтеся в сімейному проекті Обмін дружинами, який метод дресури чоловіків кращий? Посилання на відео ТУТ.
Цікаво,що все йде до того,що в швидкому майбутньому ми зможемо насолодитися ще одним випуском програми зйомки якої проходили на Уманщині. Так, у пабліку “Підслухано в Умані” пишуть, що синій автомобіль з однойменним логотипом знайдено в Городецькому”.

Джерело: Вечірня Умань

27 Лютого, 2017 в 11:15 / Переглядів: 1660

Теми: Події,Суспільство,Умань

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про