На які курйозні питання відповідали черкащани на співбесідах

Картинки по запросу співбесіда незвична

“Чому обрали нашу компанію?”, “Ким бачите себе за п’ять років?”, “Яку хочете зарплату?” … Готуючись до співбесіди, ми продумуємо відповіді заздалегідь, створюємо хитромудрий план, на якій козі краще під’їхати до роботодавця, щоб він усвідомив – ви і є тим єдиним неповторним кандидатом, якого гріх відпускати до конкурентів. Роботодавці теж не пасуть задніх: вони ставлять запитання, щоб застати зненацька і подивитися, що з того вийде. Кандидати на вакансії та HR-менеджери місцевих компаній поділилися з in.ck.ua незвичними запитаннями за курйозними історіями зі співбесід.

“Коли я намагалася влаштуватися на роботу в один із черкаських центрів розвитку для дітей, довелося співати. Спочатку попросили розповісти про себе, а тоді раптом – заспівайте! Я заспівала перше, що спало на думку. Співбесіда була групова, тому далі мене запитали, хто з учасників співбесіди сподобався і чому. Також запитували про недоліки і як ми з ними боремося. А я з переляку сказала, що за гороскопом я ведмідь: люблю поїсти й поспати…”

Анжеліка Кузьменко державний службовець

“На одній співбесіді мене попросили вирішити дитячу загадку: “Вам треба посадити жирафу в холодильник. Як ви це зробите? А тепер туди ж посадіть бегемота”. Ще на одній співбесіді було завдання назвати 10 варіантів, як можна незвично застосувати звичайну кулькову ручку, наприклад, як засіб самооборони, подарунок, закладку для книжки тощо. В одній компанії була величезна кількість співбесід. Але, як виявилося, і їх було замало: працівники компанії приходили на попереднє місце роботи, додому, перевіряли, чи живу я за адресою прописки…

А в одну з дистриб’юторських компаній я пройшла співбесіду прямо в коридорі на “курилці”. Я прийшла в обговорений час, але співбесіда проходила не в кабінеті… Комерційний директор постійно палив і розпочав співбесіду зі слів: “Ми все про тебе знаємо, можеш нічого не розповідати, ти нам підходиш. Якщо є запитання – задавай!”

Олена Фітенко флорист-дизайнер флористичної крамнички “Квітчарня”

“Мені доводилося влаштовуватися у дві великі міжнародні компанії, в подібних фірмах завжди треба проходити тести на логіку, математику, психологічний та вербальний. Нещодавно під час співбесіди мене попросили описати свій ідеальний день. Також питали: “Якби в тебе був 3D-принтер, що ти надрукувала б для своєї роботи, якби могла надрукувати будь-що”. Мій керівник якось влаштував тімбілдинг-спібесіду: всі учасники мали перенести “гранату” на ниточках з одного кінця кімнати в інший із зав’язаними очима. Одного хлопця після цього не взяли на роботу, він не дуже адекватно поводився. А ще мій начальник любить під час співбесіди взяти одну з карток логічного тесту і використати питання звідти, наприклад: “Як найшвидше обсмажити котлету з усіх боків?”

Марина Горбатенко провідний економіст

27 Лютого, 2017 в 08:09 / Переглядів: 933

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про