Деталі трагічних “розбірок” між уманськими школярами

Як повідомлялося раніше, в Умані школяр відбив своєму однокласнику селезінку під час вуличної бійки. Деталі непростої історії повідомляє Газета.ua

— Посварилися на уроці ­хімії. Влад сказав, що буде “стрєлка”. Після занять піджидав мене на вулиці, — розповідає 14-річний Вадим Заболотній із міста Умань Черкаської області. Після бійки з однокласником Владиславом Риженком йому видалили селезінку.

Хлопці навчаються у дев’ятому класі.

— Зібралися й інші однокласники. Влад ударив мене пару раз у голову. Я хотів піти. Він наздогнав і вдарив мене в ребро. Від болю зігнувся, — згадує Вадим.

За хлопця заступився товариш Іван Стрелець, 14 років. Відвів додому. Батьки Вадима викликали “швидку”.

— Мав ознаки внутрішньої кровотечі. Його терміново направили в операційну. У хлопця була пошкоджена селезінка. Довелося видаляти, — говорить 54-річна Людмила Лісаченко з Уманської міської лікарні.

Батьки Владислава Риженка спочатку допомагали сім’ї постраждалого грошима. За це просили забрати заяву з поліції. Родина Вадима відмовилася. Після цього Риженки найняли адвоката, випадок не коментують.

Учителі називають Влади­слава проблемною дитиною. Займається кікбоксингом, має запальний характер. Матюкається, часто конфліктує з школярами. Батьки інших учнів просять виключити його зі школи.

Справу розслідує поліція.

24 Лютого, 2017 в 11:46 / Переглядів: 1746

Теми: Кримінал,Події,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про