Уманська міськрада забов`язана прийняти у комунальну власність житлові будинки підприємства-банкрута

Похожее изображениеЧеркаським окружним адміністративним судом повністю задоволено позов прокурора про визнання бездіяльності Уманської міської ради незаконною та зобов’язання вчинити дії, зокрема прийняти до комунальної власності територіальної громадяни м. Умані житлові будинки, які перебували на балансі підприємства-банкрута.

Як інформують у прокуратурі Черкаської області, у разі банкрутства державного підприємства об’єкти належного йому державного житлового фонду, в тому числі гуртожитки, передаються в установленому порядку до комунальної власності відповідної територіальної громади.

Так, у ході реалізації представницьких повноважень шляхом вступу до господарської справи про банкрутство державного підприємства «Рубін» прокуратурою області виявлено порушення вимог закону щодо неприйняття Уманською міською радою до комунальної власності житлових будинків загальною вартістю понад 100 млн. грн., які перебували на балансі зазначеного підприємства, що стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідним позовом.

Джерело: pro-vincia

24 Лютого, 2017 в 09:12 / Переглядів: 1039

Теми: Події,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про