Незаконна вирубка лісів майже на 1,5 млн. грн на Шполянщині. Винних будуть судити

Картинки по запросу незаконна вирубка лісівСмілянською місцевою прокуратурою вжито заходів до активізації досудового розслідування слідчими поліції кримінальних проваджень у лісовій галузі та забезпечено процесуальне керівництво, в ході якого затверджено й скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 4 жителів Шполянського району за фактом незаконної порубки лісу.

Під час досудового розслідування встановлено, що восени 2016 року вказані вище особи за попереднью змовою здійснили вирубку дерев у лісовій смузі в межах адміністративного території однієї з сільських рад Шполянського району, чим заподіяли державі збитків на загальну суму майже 1,5 млн. грн.

З метою забезпечення відшкодування збитків прокурором заявлено цивільний позов, а також забезпечено арешт наявного майна.

За вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк. За інформацієї  – pro-vincia.com.ua

24 Лютого, 2017 в 07:25 / Переглядів: 756

Теми: Події,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про