Вагітна у 16. Як склалося життя уманчанки після участі у відомому телепроекті.

Як воно бути молодою мамою? Уманчанка, яка у свої 16 народила дитину та стала учасницею проекту «Вагітна у 16» розповіла, як склалось її життя після телешоу, пише Вечірня Умань


Протягом декількох років набула популярності телепередача «Вагітна у 16», учасницею першого сезону якої стала Олександра Маслій – жителька міста Умані. Нам вдалось зв’язатись з дівчиною та дізнатись, що ж підштовхнуло її до такого кроку.

Навесні 2012-го року в нашому місті було помічено знімальну групу даного проекту, згодом вийшов і перший випуск, який був знятий саме в Умані.

Тепер вже 22-річна Олександра та мати 5-тирічного Максима розповідає, чому вона вирішила взяти участь у програмі:

-Наважитись зробити цей крок було не важко. Мені здавалось, що я нікому не потрібна і єдиним виходом для мене був саме проект «Вагітна у 16». На цю думку мене наштовхнули тітка та її донька. Подаючи заявку, я надіялась, що СТБ допоможе змінити ставлення моїх близьких до мене та моєї ситуації, та цього не сталось.


-Чи важко було жити «на камеру»?

– Оо, так, це було ой, як не легко. Іноді потрібно було робити декілька дублів, особливо, коли була знервована та втомлена. Адже ми, вагітні, маємо такий перемінливий настрій.

-Які відчуття у тебе були після закінчення зйомок?

– Як тільки знімальна група поїхала, стало якось не по собі. За рік я встигла звикнути до постійного нагляду, який іноді дуже заважав в особистому житті. Моментами, здавалось, що сил довести почате до кінця не вистачить. Бувало, хотілось покинути все, втекти якомога далі і замкнутись в собі. Але потім, ніби за помахом чарівної палички я почала сумувати за цим всім.

– Що ж змінилось у твоєму житті, в тобі самій, після завершення зйомок?

– Завдяки проекту у мене з’явились нові знайомства. Наприклад, психолог Олена Полуденна, яка весь час допомогла мені розібратись в собі. Я дуже їй вдячна за вкладену душу і витрачений час, за те, що  відкрила мені очі на деякі речі. Я почала дивитись на світ іншими очима. Вже минуло багато часу, але дехто із знімальної групи ще й досі радо допомагають і словом, і ділом.

– Чи не шкодуєш ти про те, що стала мамою у 16 років і взяла участь у проекті?

– Звісно ні! Як можна шкодувати про народження дитини? Про таке не шкодують, цим пишаються. Я безмежно люблю свого сина і щаслива, що він в мене є.  А проект – це дрібниці. Взагалі в наш час бувають і інші клопоти, важливіші, аніж якісь телепередачі. Наше життя таке швидкоплинне, то ж я вважаю, що краще шкодувати про зроблене, ніж шкодувати, що не використав можливості. Життя, воно одне і потрібно вміти забувати всі образи, відпускати минуле та радіти тому, що маємо.

Поспілкувавшись з Олександрою, можна сказати, що вона дуже змінилась. Зараз Саша проживає в Умані, працює, виховує сина та подорожує світом. Дівчина щаслива, що її життя склалось саме так.

23 Лютого, 2017 в 16:43 / Переглядів: 2197

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про