Маленький уманчанин з тяжкою формою ДЦП потребує допомоги

2-річний Максим Реп’яшник з Умані на Черкащині має діагноз ДЦП, подвійну геміплагію. Це одна з найбільш важких форм. Дитина потребує реабілітації хоча би чотири рази на рік. Батьки просять допомоги на порятунок єдиної дитини. Повідомляє ДЖЕРЕЛО

“Вагітність в невістки проходила нормально. Але на 36 тижні в Ані піднявся тиск, а через чотири доби почалися перейми. Відбулися стрімкі пологи. Дитинка народилася з нормальною вагою. Однак на третю добу в Максимки появилася жовтизна. Лікарі сказали, що це жовтяниця. Посвітили його спеціальною лампою і виписали додому. На сьомий день госпіталізували в районну лікарню. В той же день в дитини почалися судоми. Лікарі нічим не могли допомогти і відправили в Черкаси. Там обстеження показало, що це ядерна жовтяниця. Це важке пошкодження центральної нервової системи через надмірне підвищення рівня білірубіну в крові. Максимко був в реанімації впродовж місяця. Ще стільки у звичайній палаті. Після виписки знову довелося їздити по лікарнях. У Максимки був відсутній смоктальний і ковтальний рефлекс. В Охматдиті обстежили його головний мозок і суглоби. Призначили лікування. Хлопчик досі не тримає голову. Не сидить і не піднімається. За весь період Аня з Максимкою чотири рази були в клініці Козявкіна. Тепер треба їхати 6 березня. Курс там коштує близько 12 тисяч гривень, без проживання і харчування. Для нас це великі гроші. Бо ми вичерпали вже всі свої ресурси, тому змушені просимо допомоги в людей”, – розповідає Gazeta.ua бабуся Лариса Реп’яшник.

Батьки Максима дізналися про одну з клінік Китаю, де лікують дітей з таким діагнозом. Відправили документи і чекають на відповідь. Тримісячний курс лікування там коштує понад $10 тис.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку – 4149 4378 6591 0960 (мати Реп’яшник Анна Олександрівна).

Контакти Лариси Реп’яшник – 093 456 64 34 або 067 478 76 88.

22 Лютого, 2017 в 20:08 / Переглядів: 1509

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про