Уманчанин, який веде популярну телепрограму «Ранок з Україною», озвучив головного героя мультфільму “Лелеки”

На каналі “Україна” ведучий інформаційно-розважальної програми Володимир Остапчук поділився своїми враженнями від роботи над мультфільмом. Про це пише сайт 04744

СЮЖЕТ

Лелеки приносять дітей … і робили це вони до недавнього часу. Зараз вони доставляють пакунки для інтернет-гіганта Лелечамалеча.com. Молодший – кращий лелека-кур’єр в компанії. Молодшого повинні були підвищити, але ненароком він активує машину з виробництва дітей, яка створює милу і некеровану дівчинку-немовля. Молодший і його подруга Тюльпан, єдина людина на Лелековій Горі, разом з немовлям переживуть дивовижні пригоди, які можуть змінити життя багатьох сімей і відновити справжнє призначення лелек в світі.

«Мультфільм просякнутий слізливо-дитячими моментами, які зачепили навіть мене. Буде цікавий не лише діткам, а і дорослим», — говорить уманчанин.

– Дуже круто, що наші українські студії дубляжу дозволяють дублерам йти на експерименти і адаптувати мультфільми під наш український формат. Переклад “Лелек” у результаті вийшов дуже забавним — родзинку надали колоритні українські слівця і фрази”, — поділився Володимир Остапчук.

Насолоджуйтесь переглядом:

21 Лютого, 2017 в 15:12 / Переглядів: 1217

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про