Скандального депутата з трьома кримінальними справами, який у стані алкогольного сп’яніння здійснив ДТП, вигнали з партії

Скандального розголосу набула інформація про те, що Черкаський депутат, голова фракції Партії ветеранів Афганістану Олександр Рибченко збив людину, а потім ще й відлупцював постраждалого.

— Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння. Його дослідили і виявили, що у нього в крові 1,14 проміле алкоголю. Свідки події, які побачили пригоду, витягли Олександра Рибченка з автомобіля і намагались затримати, стверджують, що той одразу кинувся знімати номери з власного авто. При цьому свідки пошкодили йому автомобіль, — зазначила прес-офіцер Управління патрульної поліції у Черкасах Зоя Вовк.

На зборах членів Черкаської обласної Спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій і членів Черкаської обласної організації Партії ветеранів Афганістану було вирішено виключити Рибченка з лав Партії ветеранів Афганістану. Людей обурила поведінка чиновника, яка стала проявом незбагненного цинізму, жорстокості, ігнорування моральних принципів, паплюження патріотизму та неповаги до державності. Пише Нова Доба.

Зауважимо, що на основі скоєного були відкриті кримінальні справи за фактом ДТП, водіння у нетверезовму стані та хуліганських дій.

 

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про