На Черкаських дорогах “відмили” майже 4 млн грн.

Розтрату державних коштів, виділених на ремонт доріг у Черкаській області, викрили співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією. Про це повідомили у прес-службі СБУ у Черкаській області, пише ВІККА.

Служба автомобільних доріг Черкащини уклала угоду з однією з харківських фірм на проведення ремонту автошляхів у 2014-2015 роках. Відповідно до кошторису вартість робіт становила понад п’ять мільйонів гривень. Наприкінці 2015 року ця ж фірма отримала від Черкаської міської ради майже 3,5 мільйона гривень за реконструкцію проїзної частини вулиць міста.

Перевірка СБУ засвідчила, що в обох випадках роботи були виконані не в повному обсязі та з порушенням технологічних норм, а до фінансової документації ділки внесли завищені дані про обсяги виконаних робіт. Це дозволило їм привласнити понад 3,8 мільйона гривень.

Під час обшуків в офісах “підприємців” на Черкащині правоохоронці вилучили “чорну бухгалтерію”, що підтверджує факти привласнення держкоштів. Відкрито два кримінальних провадження за ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

15 Лютого, 2017 в 12:45 / Переглядів: 889

Теми: Економіка,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про