СБУ ТА ПРОКУРАТУРА ВЗЯЛАСЬ ЗА ЗЕМЛЮ ОДНОГО ІЗ КЕРІВНИКІВ “ДНР”, ЯКИЙ НАДАВ ПОСВІДЧЕННЯ АТОВЦЯ

Черкащанин Сергій Добренко як учасник антитерористичної операції отримав 2 га землі на Шполянщині. Проте, односельці стверджують: колишній офіцер Збройних Сил України воює на боці бойовиків.

Що Сергій Добренко воює за так звану Донецьку народну республіку, є і указ голови “республіки” про призначення Сергія Добренка “Руководителем аппарата Совета обороны ДНР”.

Сільський голова села Матусів Василь Колесник сказав, що про ситуацію знає, але землю виділяли ще до того, як він став сільським головою.

“Сільська рада не розпоряджається ні землею, ні пільгами. А погодження видається всім тим, хто надав довідку”, – зазначив Василь Колесник.

Натомість секретар місцевої сільради Любов Броварська запевняє, що довідку про участь АТО і документи на узгодження Сергій Добренко приніс їй особисто.

“Він надав копії паспорта, ідентифікаційного коду, довідку учасника АТО та інваліда війни ІІІ групи”, – повідомила Любов Броварська.

Сам батько Сергія Добренка Михайло говорить, що син воював у зоні АТО, а потім потрапив у госпіталь і його комісували.

За справу взялись Черкаська обласна прокуратура та служба безпеки. Колишнього військового оголосили у всеукраїнський розшук. Як зазначили у прокуратурі, черкащанин, будучи полковником Збройних Сил України, у 2014 році перейшов на бік ворога та на цей час активно приймає участь у діяльності терористичної організації “Донецька народна Республіка”. У зв’язку з тим, що чоловік переховується від слідства на тимчасово окупованій території України, його оголосили у всеукраїнський розшук. Наразі ж правоохоронці перевіряють як бійцеві виділили землю.

Джерело: Вікка

12 Лютого, 2017 в 16:49 / Переглядів: 889

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про