В УМАНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ДОПОМАГАЮТЬ УЧАСНИКАМ ДОРОЖНЬОГО РУХУ (ФОТО)

В зв’язку з погіршення погодних умов, на території міста Умань збільшено кількість нарядів, які патрулюють містом. Правоохоронці вживають максимум заходів спрямованих на запобігання ускладнення руху на дорогах.

Описание: \\Cesario\D\TEMP\СТАТТІ\03_03\1.jpg

Сьогодні в місті Умань ускладнилися погодні умови, а саме погіршена дальність видимості, замерзання дощу та мокрого снігу на переохолодженій земній поверхні, ожеледь. За прогнозами синоптиків хмарна погода та опади спостерігатимуться весь день. За такої погоди в місті збільшилася кількість дорожньо-транспортних пригод.

Тому співробітниками Уманського відділу поліції вживається максимум заходів спрямованих на запобігання ускладнення дорожнього руху та попередження аварійності на дорогах.

Описание: \\Cesario\D\TEMP\СТАТТІ\03_03\2.jpg

Групи швидкого реагування патрульної поліції надають практичну допомогу водіям, які потрапили в дорожньо-транспортну пригоду.

Інспектори з дорожнього нагляду відділу здійснюють регулювання руху на підйомах та спусках міста, де рух автомобілів надзвичайно ускладнено.

Інспектори превентивної діяльності намагаються очистити тротуарні доріжки, для комфортного та безпечного пересування пішоходів.

Описание: \\Cesario\D\TEMP\СТАТТІ\03_03\3.jpg

Працівники поліції звертаються до всіх учасників дорожнього руху з проханням відмовитись від дальніх подорожей. На час ускладнення погодних умов водіям не варто без нагально потреби експлуатувати  свої транспортні засоби, а  пішоходам бути вкрай обережними, пам’ятайте, що за таких складних погодних умов гальмівний шлях автомобіля значно збільшується, навіть якщо він їде на незначній швидкості.

Джерело: npu.gov.ua

3 Лютого, 2017 в 19:44 / Переглядів: 873

Теми: Події,Умань

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про