У першій половині лютого можливі сильні морози до 18-24º


За багаторічними даними спостережень для лютого характерні нестійкі погодні процеси: значна мінливість метеорологічних елементів, велика кількість небезпечних явищ погоди (мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, посилення вітру, хуртовини). У цьому місяці збільшується на 1,5 години тривалість світового дня та на 30 годин тривалість сонячного сяйва. Погода першої половини місяця дуже схожа на січневу: ті ж морозні ясні н
очі, снігопади та хуртовини, але в другій половині проявляються перші ознаки майбутньої весни.

Про це пише Черкаський гідрометцентрю

Різкі зміни температури повітря у лютому посилюють негативну дію небезпечних явищ погоди. Якщо вони спостерігаються в комплексі, то навіть і помірної інтенсивності. З посиленням температурних контрастів посилюються вітри, зростає активність атмосферних процесів.
За повідомленнями начальника Черкаського обласного гідрометцентру Віталія Постриганя, перша половина зими 2016-2017 років видалася найхолоднішою за останні п’ять років, оскільки спостерігалося тривале утримання низьких температур повітря, що зумовило перевитрати паливно-мастильних матеріалів для обігріву будинків, лікарень та дитячих закладів.
За прогнозом синоптиків, лютий на Черкащині очікується в межах норми із незначним дефіцитом опадів. Середньомісячна температура повітря -3º при кліматичній нормі -4°, кількість опадів 29 мм, при кліматичній нормі 38 мм.
У першій половині лютого можливі сильні морози до 18-24º. У середині місяця вірогідна перша спроба переходу середньодобової температури через 0º, але потім зимовий характер погоди повернеться і триватиме до кінця першої декади березня.

1 Лютого, 2017 в 16:44 / Переглядів: 908

Теми: Україна,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
facebook sayfa beğeni satın al Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
facebook sayfa beğeni satın al
Читач

Who I See Who