Порушення у чотирьох закладах освіти Черкащини призвели до втрати понад 2,4 млн грн

Порушення у чотирьох закладах освіти Черкащини призвели до втрати понад 2,4 млн грн

ЧЕРКАСИ. 31 січня. УНН-Центр. Державні аудитори виявили порушення, що призвели до втрат та недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму більш ніж 2,4 млн грн, під час ревізій чотирьох державних навчальних закладів на Черкащині. Про це УНН-Центр повідомили у Держаудитслужбі.

Зокрема, порушення було виявлено в діяльності Канівського вищого професійного училища, Звенигородського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, Васильківського та Уманського професійних ліцеїв.

Найбільш поширеним порушенням є безпідставна виплата працівникам закладів освіти не передбачених законодавством надбавок і доплат, що разом зі сплатою соціальних внесків призвело до зайвого витрачання 271 тис. грн.

Окрім того, навчальні заклади всупереч укладеним договорам здійснювали розрахунки за послуги шляхом проведення взаємозаліків, через що втрачено активів загалом на 180 тис. грн.

Понад 383 тис. грн заклади освіти безпідставно витратили на підготовку за державним замовленням 18 осіб, які раніше вже здобули робітничу професію чи інший освітньо-кваліфікаційний рівень.

Також у навчальних закладах коштом загального фонду сплатили майже 200 тис. грн за комунальні послуги, які слід було оплатити коштом спеціального фонду, та витратили 153 тис. грн на оплату послуг харчування учнів, що не належать до категорії пільговиків.

На шістьох посадових осіб закладів освіти складено протоколи про адміністративне правопорушення, про результати ревізій поінформовано правоохоронні органи.

31 Січня, 2017 в 17:31 / Переглядів: 1013

Теми: Події,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про