Зрада відміняється. Перездачі на водійське посвідчення не буде

В мережі набирають обертів гнівні коментарі, щодо посту заступниці голови МВС з євроінтеграції Анастасії Дєєвої, в якому вона описала нововведення у сфері дорожньої безпеки, зокрема про нібито перездачу екзаменів для водіїв кожні 5-15 років.

novye-voditelskie-prava-jpg

Що пишуть

Деякі ЗМІ інтерпретували цю новину як #зрада. Користувачі Facebook теж гнівно коментують:

Роман Пєтушков: Періодична перездача – це вірний крок до хабарів, а не до підвищення безпеки на дорогах, а також додатковий геморой для людей, не більше…

Ігор Литвиненко: Я краще без прав буду їздити, ніж перездавати кожні 5 років. Медогляд та підтримую і більшість, я думаю, теж підтримають. Але перездачі, це маячня. Ніхто з Вашим правилам жити не буде. Спочатку з корупцією давайте розберемося, щоб всі хто не платив ні з третього разу здавали, а з першого.

Oleg Dekush: Більше більше більше хабарів! Ми вас винесемо разом з вашими МРЕВ та екзаменаторами.

Як насправді

Однак у самому пості Дєєва пише:

– Будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров’я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам.  Тобто, теоретичні екзамени (знання ПДР) і практичні іспити (водіння) ніхто перездавати не буде.

У самій же директиві 2006/126/ЄС сказано: Держави-члени ЄС вправі подовжити термін адміністративної дійсності таких посвідчень до 15 років.

Однак Україна поки не є членом Євросоюзу.

Варто зазначити, що запропонована Дєєвою ініціатива є лише проектом закону, який можуть змінити.

.

 

25 Січня, 2017 в 19:09 / Переглядів: 1367

Теми: Події,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про