В Умані зять пограбував тещу на 10000 тисяч гривен

slidertop2Уманською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення відносно 41-річного жителя м. Умань, який у листопаді 2015 року перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання із застосуванням насилля, яке не є небезпечним для життя та здоров’я відкрито викрав кошти в сумі 3000 грн., банківську пенсійну та зарплатну картку, які належать його тещі, у якої він спільно з дружиною проживали.

Про це повідомляє http://04744.info/.

Крім того, після заволодіння банківськими картками потерпілої, зловмисник таємно викрав з них кошти в сумі 7000 грн.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 2 ст. 186 КК України, а саме — відкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане із насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого та ч.2 ст. 185, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, щиро розкаявся у вчиненому, повністю відшкодував завданий збиток та відсутність претензій з боку потерпілої, тому суд прийшов до висновку про можливість його виправлення без ізоляції від суспільства та призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки.

25 Січня, 2017 в 17:30 / Переглядів: 968

Теми: Кримінал,Умань

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про