Патрульні Черкас взяли участь у флешмобі на підтримку ветеранів

Управління патрульної поліції Черкас отримало естафету #22PushupChallenge від 79-ої окремої десантно-штурмової бригади. Флешмоб розпочали в Україні, аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали нашу країну і мають посттравматичний синдром, інформує “Патрульна поліція Черкас“, пише “Вичерпно”.

В Українй естафета прийшла зі США, яка там розпочалася після оприлюднення звіту Департаменту у справах ветеранів про кількість самогубств. З‘ясувалося, що 22 ветерани щодня вчиняли самогубство. Тому саме через це і запровадили флешмоб.

Умовою флешмобу є віджимання 22 рази впродовж 22 днів. Працівники патрульної поліції Черкас виконали умови естафети і передали її в Департамент патрульної поліції України.

У флешмобі одночасно взяли участь 28 управлінь патрульної поліції України.

Патрульні Черкас перейняли естафету на підтримку ветеранів від десантниківУправління патрульної поліції Черкас отримало естафету #22PushupChallenge від 79-тої окремої десантно-штурмової бригади. Флешмоб розпочали в Україні аби привернути увагу до проблеми українських ветеранів, які захищали нашу країну і мають посттравматичний синдром. Естафета до нас прийшла із США, яка там розпочалася після оприлюднення звіту Департаменту у справах ветеранів про кількість самогубств. З‘ясувалося, що 22 ветерани щодня вчиняли самогубство. І саме через це аби привернути увагу суспільства запровадили флешмоб, умовою якого було віджимання 22 рази впродовж 22 днів. Працівники патрульної поліції Черкас виконали умови естафети і передали її в Департамент патрульної поліції України. У флешмобі одночасно взяли участь 28 управлінь патрульної поліції України.

Posted by Патрульна поліція Черкас on Friday, 20 January 2017

23 Січня, 2017 в 16:32 / Переглядів: 848

Теми: Події,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про