В Україні знімають серіал за мотивами поеми Тараса Шевченка

У чотирьох серіях “Катерини” розкажуть про любов і переосмислять поняття “москаль”

Телекомпанія Sisters Production на замовлення телеканалу 1+1 приступила до зйомок 4-серійного серіалу “Катерина” за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка, адаптованої до сучасних реалій.

-1_4

Фото: Дія відбувається в Черкаській області (1+1)

Дія в серіалі відбувається в мальовничому селі Шуляки на Черкащині, де в сім’ї консервативних педагогів підростає дочка Катерина. У село на натурні зйомки історичної картини приїжджає столична знімальна група. Катя нестримно закохується в відомого актора Олексія Красильникова, і, як покажуть події, це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.

_295

Фото: Валерія Ходос (1+1)

Як розповів автор ідеї та сценарію Андрій Кокотюха, в серіалі поняття “москаль” з класичної поеми буде переосмислено.
“Мені не зовсім імпонує визначення поняття” москаля “в значенні” росіянин “, так як це не відповідає дійсності. За часів Тараса Шевченка “москалями” називали військовослужбовців царської армії, а “віддаті в москалі” – мало значення “забрати в солдати”. У більш широкому значенні “москаль” – це був свого роду чужа людина, який виходив за рамки певного соціального середовища. І фраза “кохайтесь чорнобріві, та не з москалями” означає – живіть розмірено, в своєму соціальному середовищі, не порушуючи його рамок, наприклад, як жили батьки Катерини. А сама ж Катерина не побоялася помилитися і вийти за рамки свого соціального кола, і закохатися в ту людину, до якого потягнулося її серце “, – пояснив сценарист.

24 Липня, 2016 в 17:12 / Переглядів: 915

Теми: Події,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Іван Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Іван
Читач
Іван

Круто