В Умані банда виводила з комунальної власності земельні ділянки

Черкаською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно п’яти осіб, які діючи у складі організованої групи, шляхом шахрайства, використовуючи підроблені офіційні документи, здійснили незаконне відчуження земельних ділянок комунальної власності Уманської міської ради загальною вартістю понад 10 млн 300 тис грн.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За версією слідства, обвинувачені незаконно, шахрайським шляхом, без відповідних рішень Уманської міської ради про надання дозволу на розробку та виготовлення технічної документації із землеустрою, використовуючи завідомо підроблені бланк державного акту на право приватної власності на землю, ряд рішень Уманської міської ради про передачу у власність земельних ділянок, залучивши до вчинення злочину державних кадастрових реєстраторів відділу у м. Умань міськрайонного управління в Уманському районі та м. Умань Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, а також державного реєстратора однієї з територіальних громад Черкаської області, здійснили незаконну реєстрацію права власності 5 земельних ділянок, що розташовані на території м. Умань, які в подальшому реалізували за грошові кошти на користь третіх осіб, чим спричинили територіальній громаді м. Умань збитки в особливо великих розмірах.

На майно обвинувачених і вказані землі накладено арешт на суму більш як 10 млн грн з метою забезпечення їх збереження, як речових доказів у кримінальному провадженні, а також відшкодування завданих збитків.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими СУ ГУ НП в Черкаській області за оперативного супроводження УСБУ в Черкаській області.

16 Липня, 2021 в 19:37 / Переглядів: 943

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про