На Уманщині за позовом прокуратури навчальному закладу повернуть землю вартістю 3,5 млн грн

За принципової позиції прокуратури Господарським судом Черкаської області скасовано незаконне рішення міської ради про припинення права постійного користування за навчальним закладом на земельну ділянку, розміщену в центральній частині м. Умані, вартістю 3,5 млн грн.

Прокурори встановили, що органом місцевого самоврядування у 2019 році, з метою подальшого відчуження землі у приватний сектор, всупереч чинного законодавства прийнято рішення про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею понад 1 тис. кв. м, яка охоплює територію навчального закладу, що стало передумовою для порушення права останнього на користування землею, зменшення матеріально-технічної бази закладу освіти та перешкоджало здійсненню профільного навчального процесу.

Зокрема, частина земельної ділянки використовувалася для стоянки та зберігання навчальних транспортних засобів, як асфальтована площадка на території комбінату.

Це і стало підставою для звернення Уманської окружної прокуратури до суду з відповідним позовом. Наразі прокуратурою вживаються заходи щодо повернення вказаного майна міжшкільному навчально-виробничому комбінату.

Пресслужба Уманської окружної прокуратури

27 Травня, 2021 в 15:15 / Переглядів: 268

Теми: Кримінал,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про