В Умані власник нелегальної автостоянки хотів “віджати” євробляху

З допису Анни Волошиної

В соцмережі фейсбук з’явилося повідомлення про те, що підприємець, власник заводу “Уманьпиво” Анатолій Кисіль має в місті нелегальну платну автостоянку, на якій тривалий час знаходився автомобіль. І власники не змогли його повернути законним методом, хоч і пред’являли документи. Їм довелося викрасти власний транспорт у нахабного підприємця.

Як пише Анна Волошина у спільноті Умань автомобільна, пригода трапилася 6 квітня.

“Ми з чоловіком поставили машину на стоянці яка знаходиться по вул залізнична 6 місто Умань ще в листопаді Власником якої є Анатолій Кісіль директор Уманьпиво Вчора ми приїхали забирати машину а нам її не віддали ! Приїхали представники власника і почали розказувати що машина не наша бо вона на євро номерах і вони не віддадуть нам нашу машину бо ми не власники а власник литовець “

З допису Анни Волошиної

Здивовані нахабністю, власники автомобіля викликали правоохоронців. Але так як це приватна територія, то й вилучати щось звідти поліцейські немають права. Навіть не зважаючи на те, що за цією адресою жодна платна стоянка не зареєстована, і тут мали би виникнути питання до родини Кисілів.

“Ми цілий день доказували що машина наша показуючи всім документи купчу на наше ім’я Страховку на наше ім’я Документи для розтаможку які в нас є Але ці люди закрили ворота і перешкоджали всякими методами щоб ми забрали автомобіль який ми туди ж і ставили !”

Врешті власників євробляхи вигнали з території стоянки, а автомобіль так і не повернули. Власникам не залишалося нічого, як викрасти власний транспорт.

“Закінчилось все тим що так машину нам і не віддали і три наряда поліції нам не помогли бо закон такий! Ну не можуть вони на приватній території нічого робити ! Нас вигнали з території Машину залишили вони в себе І всі розіхались тіпа до вияснення власника автомобіляПоки вони поїхали виясняти власника то через пару годин ми з чоловіком знов приїхали на стоянку коли вже нікого не булоВідволікли охоронця і викрали самі в себе свою ж машину і її звідти забрали пока охоронець добіг то машини в них на території вже не було”

Цікаво, чи власник незареєстрованої платної стоянки буде повідомляти в поліцію про викрадення авто, яке йому не належить? І що на ці всі події скажуть правоохоронці?

10 Квітня, 2021 в 18:29 / Переглядів: 1743

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про