На Черкащині найбільший попит на водіїв, трактористів, токарів та дорожніх робітників

фото тематичне

Протягом січня-липня 2020 року роботодавці Черкаської області  проінформували обласну службу зайнятості про наявність 19,6 тис. вакансій, що на 26,6% менше, ніж у січні-липні 2019 року.

Про це інформує відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

За видами економічної діяльності: 39,9% вакансій пропонується у сільському, лісовому та рибному господарствах, 15,7% на підприємствах переробної промисловості,  12,3% – в оптовій, роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів.

За професійними групами: найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин та представників найпростіших професій.

На Черкащині найбільший попит на водіїв, трактористів, токарів та дорожніх робітників

 У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається серед тактористів-машиністів сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водіїв автотранспортних засобів, в’язальників схемних джгутів, кабелів та шнурів,  трактористів, дорожніх робітників, водіїв  навантажувача, робітників з обслуговування та експлуатації обладнання, токарів, операторів лінії у виробництві харчової продукції, машиністів (кочегарів) котельної, серед кваліфікованих робітників з інструментом – на слюсарів-ремонтників, швачок,  електрогазозварників,  бетонярів, робітників з комплексного обслуговування будинків, мулярів, оброблювачів птиці, малярів, електромонтерів тощо.

На Черкащині найбільший попит на водіїв, трактористів, токарів та дорожніх робітників

Також затребувані працівники сфери торгівлі та послуг (продавці продовольчих та непродовольчих товарів, продавці-консультанти, кухарі, охоронники, офіціанти, бармени, молодші медичні сестри тощо).

 Серед кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства найбільш затребувані робітники з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, оператори машинного доїння, тваринники, птахівники.

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи – бухгалтерів,  агрономів,  економістів, а також сестер медичних.

Серед найпростіших професій найбільш затребувані підсобні робітники, прибиральники службових та виробничих приміщень, вантажники, укладальники-пакувальники, контролери енергонагляду.

1 Вересня, 2020 в 10:44 / Переглядів: 382

Теми: Аналітика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про