В Умані організатори Фестивалю сиру та вина отримали заборону на проведення заходу

Сьогодні в Умані планувався Фестиваль сиру та вина. Але вчора вночі організатори несподівано отримали заборону від міської ради.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук журналістка Вікторія Михайлюк-Врачинська.
“Вчора, 23 липня, близько 21.00 Софія Литвиненко-Чорномаз (співорганізатор) отримала лист від виконавчого комітету Уманської міської ради за підписом Галини Кучер про заборону проведення нашого заходу без протоколу про рішення,” – написала журналістка.

На момент отримання листа на території стадіону, де відбувається захід, уже встановили торгівельні палатки, сцену, техніку, освітлення, фотозони. З’їхалися підприємці з різних областей України.

Posted by Вікторія Михайлюк-Врачинська on Thursday, 23 July 2020

Posted by Вікторія Михайлюк-Врачинська on Thursday, 23 July 2020

Хоча ще два тижні тому організатори отримали офіційне погодження на проведення фестивалю-ярмарку від міської ради. Виконали всі санітарні вимоги, підписали договір про оренду території, запросили гостей, партнерів.

Організатори вважають дії міської ради незаконними, а заборону проведення фестивалю – політичним рішенням.

“Такі дії є НЕЗАКОННИМИ. Немає жодних підстав забороняти проведення фестивалю. Тим більше менше ніж за добу до його проведення. Черкаська область не входить до карантинної “червоної зони” Covid-2019. А в Умані немає загострення поширення вірусу, навіть йде покращення. За даними із офіційної сторінки міського голови Олександр Цебрій кількість хворих за останні дні зменшилась,” – пише Вікторія Михайлюк-Врачинська.

Організатори мають намір позиватися до суду і скасувати рішення міської ради.

“Чим керуються наші чиновники – не знаємо. Адже самі вони будуть проводити 1-2 серпня масовий захід за підтримки міського голови, а також планують проводити випуск. Про роботу парку “Софіїївка” та роботу інших туристичних зон міста взагалі мовчимо,” – підсумовує журналістка.

До слова, в одному з елітних місцевих закладів регулярно відбуваються концерти зірок естради, збираються повні зали. Судячи із фото та відео відвідувачів, вони не надто переймаються умовами карантину, але чомусь ті концерти не скасовує ніхто.

24 Липня, 2020 в 10:24 / Переглядів: 773

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про