У Рівному заступника прокурора звинувачують у криміналі

Заступника прокурора Рівненської області Ільящука Тараса звинувачують у кришуванні незаконного бізнесу. Таку інформацію розповсюджують в соцмережах.
У Рівненській області є такий бізнесмен, як Антонюк Святослав, (у народі називають «Ушастий») який займається будівництвом багатоповерхівок (ЖК Флагман, ЖК Шоколад, ЖК Ріверсайд, ЖК Набережний квартал) на території м. Рівного.

Зрозуміло, що жодне будівництво не буде здійснено за всіма буквами закону. Це саме і розумів Антонюк. Маючи великий грошовий капітал, проблеми з будівництвом, він спокусив цим самим і прокурора міста Ільящука Тараса (який наразі є заступником прокурора області) якого і в подальшому «поставив» на посаду заступника прокурора області.

Ільящук будучи керівником місцевої прокуратури м. Рівне та заступником прокурора області, в силу займаних посад, в свою чергу , «дякує» Антонюку шляхом не подання позовів щодо незаконності отриманих ділянок для будівництва будинків.
На території м. Рівне впродовж 2014-2019 років рядом осіб, а саме Антонюком Святославом Аркадійовичем, Кочубеєм В’ячеславом Миколайовичем, Лисюком Олексієм Юрійовичем (на сьогоднішній день заступник голови Хмельницької ОДА) з метою заволодіння коштів громадян було створено близько 20 підприємств (зареєстровані у м. Рівне та у м. Київ), які спеціалізуються на будівництві багатоповерхових житлових будинків. При цьому, для досягнення вказаної мети, за сприяння посадових осіб органів місцевого самоврядування та працівників правоохоронних органів, на початковому етапі будівельних робіт (5 багатоповерхових будинків) отримували від вкладників готівкові кошти, еквівалентні вартості майбутніх квартир, але в подальшому, після продажу усіх площ об’єктів нерухомості, будинки в експлуатацію не вводилися, а «заморожувались».
​На даний час близько 200 осіб залишилися без житла, в яке вклали кошти (близько 20-30 тис. доларів США за кожну квартиру). Вищезазначеними особами через підконтрольні фірми було виведено близько 25 млн. гривень.
​Як зазначалось вище, Антонюк С.А., Кочубей В.М., Лисюк О.Ю. для досягнення вказаної мети, заручились підтримкою заступника прокурора Рівненської області Ільящука Т.М., з яким Антонюк С.А. підтримує дружні стосунки тривалий термін.

Окрім того, Ільящук Т.М., ще перебуваючи на посаді прокурора м. Рівне упродовж 2014-2015 років, «надавав допомогу» вказаним особам здійснюючи тиск на посадових осіб Рівненської міської ради в отриманні земельних ділянок під майбутнє будівництво на території обласного центру.
​При цьому, Ільящук Т.М., відповідаючи за напрямок організації роботи у сфері представництва інтересів держави в суді прокуратури Рівненської області, з метою «усунення конкурентів», постійно здійснював перевірки законності укладання інвестиційних угод між органами влади та суб’єктами господарювання міста, у яких на конкурсних засадах приймали участь підприємства, підконтрольні Антонюку С.А., але не були обрані переможцями.

16 Липня, 2020 в 09:51 / Переглядів: 2501

Теми: Кримінал,Політика,Суспільство,Україна

2
Залиште коментар

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Вікторіііііі Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
іііііі
Читач
іііііі

мені ільщук підписав обвинувальний акт. на мою думку неосвідена людина. є можливість викрити дурість цієі особи. звертайтесь 20129999@ukr.net

Віктор
Читач
Віктор

Ми є постраждалими вкладниками ЖК Ріверсайд-4. Якщо у когось є будь-яка інформація щодо вище зазначених у статті осіб , можливо документи, відповіді на звернення та ін., прохання скидати на вайбер 0975479487 чи на емейл vic411@ukr.net