Нові деталі рейдерського захоплення уманського університету (відео)

Рейдерське захоплення УДПУ від засновників агроімперії та бурштинового комбінатора продовжується

Posted by Уманський Державний педагогічний університет on Friday, 3 July 2020

480 викладачів із 580 підписали петицію проти виконуючого обовзки ректора Уманського педагогічного університету Петра Курмаєва. Висловлювали свою позицію протестуючи під стінами Міністерства Науки та Освіти, навіть виступали на сесії Черкаської обласної ради, де заявили про численні порушеня нового керівника і отримали підтримку депутатів.

Та рейдерське захоплення ВИШу продовжується.
Чому саме рейдерське? Відомий факт, що Петро Курмаєв є ставлеником колишнього бурштинового нардепа Максима Полякова. Разом з головою ВАР Андрієм Дикуном та викладачкою університету Оленою Ярошинською Поляков створив фонд Умань Томороу, де перечислені особи “спрацювалися”. В даній історії вирішили поставити Олену Ярошинську ректором УДПУ.

Вона вже має досвід у виборах, хоча й програла минулі з з великим відривом.

Тоді ж вона познайомилася з адвокатом Валерієм Банаром. З його допомогою пишучи скарги та ініціюючи перевірки університету. Словом, не добившись нічого, колишня викладачка Олена Ярошинська програла суди та залишилася винною університету певну суму грошей.

До слова про адвоката Банара ми згадуємо знову – він наче випадково дає поради Петру Курмаєву. Потім не дотримуючись законодавства займає посаду головного антикорупціонера в УДПУ.

При цьому маючи заборгованість перед університетом за несплату за начання. Хоча за вимогами він повинен був мати 5 річний стаж роботи в правоохоронних органах, але інших кандидатів навіть не розглядали.

Таким чином отримавши с Петром Курмаєвим доступ до бази даних університету, змогли підтасовувати факти та чинити тиск на викладачів.

Причина всьому одна – з 2021 року університети зможуть розпоряджатися власним майном. Мало хто знає, але біля музичного корпусу чималий шмат землі належить УДПУ. Землі між Старою та новою Софіївками, неподалік центру паломництва хасидів.

Після того як колишній ректор відмовився навіть говорити про реалізацію земельної ділянки, в нього та в колектива університету почалися проблеми.

Тепер, за можливості, група рейдерів дестабілізує навчальний процес, не дає можливості захиститись викладачам, знижує авторитет університету.
Про суму бажаної оборудки можна тільки здогадуватись. Нагадаємо лише, що рідний брат Андрія Дикуна Любомир, продає свою частину тубдиспансера, за майже 22 мільйони гривень.

6 Липня, 2020 в 11:07 / Переглядів: 1190

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про