У Монастирищі оновлюють тепломережу

Працівниками комунального підприємства «Теплокомуненерго» проводився монтаж нового колектора(перемички) між вулицями Соборна та Миру з попередньо ізольованими трубами діаметром 219мм. Згідно інвестиційної програми і «Проєкту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Монастирищі» в цьому році планується завершити будівництво цієї перемички, що дасть можливість відійти від аварійної ділянки тепломережі, яка проходить по вулиці Соборній в районі ранкового базару. Адже там постійно зрушується ґрунт, трапляються пориви мережі, труби зношені, без ізоляції, енергонеефективні, і як результат це дасть змогу зменшити протяжність тепломережі на 400 метрів.

Також комунальниками вже завершено монтаж повітряної тепломережі по вулиці Соборній 101, що дало змогу не руйнувати дорожнє покриття по провулку Миру.

106011459_1219872415018218_439415361343192104_o

Підприємству залишилось встановити ще 2 лічильники і до початку нового опалювального сезону 100% житлового фонду міста буде забезпечено лічильниками.

За допомогою Черкаського обласного управління житлово-комунального господарства домовились про можливість консультацій з фахівцями КПТМ “Черкаситеплокомуненерго”. Адже рішенням міської ради Черкас їх місто, так як і наше, перейшло на двоставковий тариф та вже три місяці працює з новими договорами, з тарифами затвердженими НКРЕКП, по новому ЗУ «Про житлово-комунальні послуги». Відповідно до якого кардинально змінюється підхід до оплати, який потрібно детально вивчати. Повідомляємо, що сам тариф підійматись не буде, прогнозовано, тариф має бути менший, адже зменшилась ціна на газ, а про зміни в платіжках інформуватимемо згодом.

Про це інформує міська рада міста Монастирище

1 Липня, 2020 в 12:20 / Переглядів: 311

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про