Через карантин у Христинівці відмінили мобілізаційні навчання райвійськкомату

Христинівська місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відповідне рішення прийняла місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє кореспондент онлайн-газети «Новини Черкас».

Засідання комісії 19 червня провів голова Христинівської районної державної адміністрації Володимир Валюк. Серед питань був розгляд звернення Христинівського районного військового комісаріату щодо надання дозволу на проведення занять в межах планових заходів мобілізаційного навчання в приміщенні Христинівського будинку культури 24 червня 2020 року.

З цього питання виступив Свіщенко В.М., який повідомив, що глядацький зал будинку культури може вмістити 400 осіб. Під час проведення навчань може бути задіяно понад 200 осіб.

Коваленко С.С. під час виступу звернув увагу присутніх на ряд обставин, що є вагомими при прийнятті рішення пронадання чи відмові в дозволі на проведення навчання. Враховуючи, що продовжено термін карантину, умови якого забороняють проведення заходів із зазначеною кількістю учасників, а площа глядацької зали не дозволяє їх розістити з жотриманням визначених карантинних вимог, Коваленко рекомендував відмовити в дозволі на проведення навчання.

Враховуючи зазначене, комісія відмовила у проведенні мобілізаційних навчань та рекомендувала Христинівському районному військкомату переглянути кількість учасників навчання, провести навчання у кілька етапів та внести зміни в проведення планових заходів, враховуючи обмеження карантинного режиму, термін якого продовжено до 31 липня 2020 року.

23 Червня, 2020 в 15:03 / Переглядів: 744

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про