Катеринопільська стоматологія переходить на приватну основу

Фото з інтернету

Серйозним випробуванням для людей були карантинні обмеження щодо стоматології. Адже довгий час лікарям дозволено було приймати пацієнтів лише в крайніх випадках, з гострим болем. Нині повноцінний прийом відновився. Однак з’явилися і нові випробовування, пише сайт Вісті Черкащини.

Згідно з медреформою відбулось скорочення лікарів-стоматологів. Зокрема, у Катеринопільській райлікарні під стоматологією залишилась одна ставка. Лікар надаватиме насамперед невідкладну медичну допомогу. Інші стоматологи, що тут працювали, перейшли на приватну практику. З гарних новин: вони орендуватимуть приміщення у лікарні. Тож пацієнтам не доведеться їх розшукувати по всьому району. Щоправда, на цьому, мабуть, хороші новини закінчились, оскільки, віднині стоматологам доведеться платити за оренду приміщення, наймати для роботи медсестру, санітарку, докуповувати або орендувати обладнання, а це, безумовно, позначиться на ціні послуг. На запропоновану ставку в лікарні наразі ніхто з місцевих стоматологів не погодився.

Головний лікар Людмила Борецька станом на 6 червня поінформувала, що стоматологічна допомога на території лікарні надається через приватну практику. Угоди з лікарями в процесі підписання. Усі стоматологи працюють, щодня повідомляючи у реєстратуру, скільки в них було на лікуванні пацієнтів. Крім того, тривають перемовини зі спеціалістом, який працюватиме у штаті лікарні.

«Це жахливо, коли в лікарні працювало 4-5 стоматологів (і ті не справлялися з потоком пацієнтів), черга була розписана на тиждень-два вперед, а тепер залишають у штаті одного чи двох, – скаржиться катеринопільчанка Вікторія. – У мене друг працював стоматологом при поліклініці в Києві. Каже, що на штатні місця, які залишають, більше писанини, ніж практики. Та й оплата бажає кращого. Тому він теж відкриватиме приватний кабінет. Звісно, це вимагатиме суттєвих капіталовкладень і має багато ризиків. Чомусь більшість наших реформ лише ускладнюють життя людей».

21 Червня, 2020 в 21:32 / Переглядів: 424

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про