Батько заступника мера хоче орендувати житло за бюджетний кошт

Оренду квартири для батька заступника міського голови Андрія Ботнара можуть оплатити за бюджетний кошт. Для цього виконавчий комітет має підтримати проект рішення про включення нерухомості до фонду орендованого житла. 

Відповідний проект рішення є в розпорядженні редакції 18000.

Близько двох тижнів тому з’явилася інформація про те, що на одному із засідань виконкому буде розглянуте питання щодо вище зазначеної квартири. Проте у порядках денних відповідне питання було відсутнім, проекту рішення на сайті міськради немає.

Ми звернулися за коментарем до голови комісії з житлових питань, заступника міського голови Ігоря Волошина. Він підтвердив, що такий проект справді існує, проте йому невідомо, на якій він стадії готовності. Зазначив, що йдеться саме про оренду житла, а не про приватизацію і порадив звернутися в департамент ЖКК.

Заступник директора департаменту ЖКК Юрій Панченко пояснив, що не може відповісти на питання, оскільки інформацію треба підготувати. Він попросив перетелефонувати, проте надалі слухавку з мобільного брала його секретарка і пояснювала, що Панченко “на нараді”.

Таким чином протягом тижня 18000 так і не вдалося почути коментар від міськради.

Із власних джерел ми отримали фото проекту рішення виконавчого комітету.

У проекті зазначається, що йдеться про квартиру по вулиці Пацаєва, площею 31,2 квадратні метри. Департамент ЖКК має укласти договір на оренду житла із Ботнаром на 5 років.

Вказано, що Андрій Ботнар перебуває на квартирному обліку як учасник бойових дій з 10 березня цього року.

Як пояснили нашому виданню в міськраді, для оренди житла – черга не передбачена. Натомість для подальшої приватизації існує окремий порядок отримання житла, кінцеве рішення щодо цього ухвалює виконавчий комітет.

Андрій Ботнар коментує історію з квартирою

19 Червня, 2020 в 14:52 / Переглядів: 465

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про