Уманські викладачі, які відкрито виступили проти в.о. ректора, опинилися під загрозою звільнення

В стінах Уманського державного педагогічного університету продовжується протистояння здорового глузду та цинічного рейдерського захоплення. Нині викладачі УДПУ, які з’явилися на сесію Черкаської обласної ради і відкрито заявили свою позицію щодо призначення на посаду в.о. ректора Петра Курмаєва, опинилися під загрозою звільнення.

Про це повідомляє сайт Громадське: Умань.

Керівник закладу дав розпорядження деканам факультетів та завідувачам кафедр зібрати пояснювальні записки від викладачів вишу щодо їх відсутності на робочому місці 12 травня. По факту на цих осіб збирається компромат, який в подальшому зможе стати підставою для звільнення. Люди перебувають під постійним пресингом.

Нагадаємо, представники університету звернулися до депутатського корпусу облради та зокрема до голови Черкаської обласної державної адміністрації Романа Боднара з вимогою зняти з посади в.о. ректора Петра Курмаєва, призначити керівником першого проректора і провести прозорі вибори, створити наглядову раду за цим процесом з представників Міністерства освіти і науки. Курмаєва звинуватили у підкупі електорату, дестабілізації ситуації у стінах університету, а основна мета його діяльності – усунути претендента на посаду ректора Олександра Безлюдного.

16 Червня, 2020 в 15:50 / Переглядів: 3862

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Студент Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
Студент
Читач
Студент

Хабарники бояться змiн.