На Черкащині перевіряють перевізників “нелегалів”

В області тривають тижневі “декадні” перевірки перевізників, які працюють без ліцензії. Із десятого червня тут відновили роботу з “детінізації” ринку пасажирських перевезень.

“У той час, як законні перевізники надають послуги офіційно й дотримуються закону, недобросовісні перевізники не платять податки, економлять на страхуванні, технічному обладнанні транспорту та офіційному працевлаштуванні водіїв.
Також, вони не перевозять пасажирів пільгових категорій, не дбають про безпеку пасажирів й переобладнують свої авто”, — каже інспектор відділу безпеки дорожнього руху, Володимир Бегеба.

До перевірок залучають працівників відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції, фахівців Департаменту інфраструктури та ЖКГ Черкаської ОДА, управлінь Укртрансбезпеки в області, Держпраці в області, Головних управлінь Національної поліції в області та ДПС. Залучають до роботи й ліцензованих перевізників.
Працюють за раніше розробленим планом рейдових перевірок автомобільних пасажирських перевізників щодо дотримання ними вимог законодавства України в галузі транспорту.

Наразі інспекторами виявлено понад десяток порушень, про що складено відповідні адміністративні матеріали за статтею 164 КпАП.

15 Червня, 2020 в 17:03 / Переглядів: 622

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про