У Каневі встановили камеру відеоспостереження при виїзді з міста

Нещодавно у Каневі встановили відеонагляд на в’їзді/виїзді з міста у напрямку до села Пекарів. Наразі тривають останні налаштування та підключення до систем. Пише газета “Канівчанка“.

Відеоконтроль облаштували по вулиці Шевченка, в районі школи №6. Спочатку велися розмови, про встановлення камери відеоспостереження поблизу причалу та виїзду з Канева, але від цієї ідеї довелося відмовитися у зв’язку з відсутністю там якісного інтернету.


«Відеоматеріали з встановленої камери будуть надходити до Канівського відділення поліції, а також до ГУНП у Черкаській області. Наразі проводяться останні налаштування разом із працівниками інтернет-провайдера»,  – пояснив начальник Канівського відділення поліції Юрій Лугін.

За його словами,  більшість злочинів здійснюють немісцеві жителі, а так звані «гастролери». І близько 30 % злочинів розкриваються, саме завдяки відеокамер.

Нагадаємо, що протягом 2018 року було встановлено дві камери – на Канівській ГЕС і по вулиці Київській. Стоїть камера в районі ПрАТ «Миронівська птахофабрика.

3 Червня, 2020 в 16:36 / Переглядів: 691

Теми: Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про