Розкрито схеми, через які міськрада Умані за безцінь розпродує комунальне майно (відео)

Це – карта нашої рідної Умані.
Прапорці – це комунальне майно, яке продане, чи продається, нашим мером! 43 об’єкти, які могли б принести місту півмільярда гривень.

Ще раз – ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ !
Але в бюджет потрапить у десять-пятнадцять разів менше. Це найбільший в історії міста Умань розпродаж майна за безцінь! Бо, наприклад, колишній кінотеатр “Комсомолець” продано за ціною трикімнатної квартири. Більшість обєктів продано без аукціону через схему невід’ємних поліпшень: коли орендар об’єкту щось поліпшив, а потім об’єкт продається йому за пільговою ціною.

Другий спосіб – тендер на “прозорро”. Коли кілька кишенькових фірм приймають участь в торгах. І одна з кишенькових фірм виставляє рекордну суму, наприклад 11 мільйонів. Через що конкуренти відмовляються від торгів, або не приймають участь в них.

Але після виграшу з якоїсь причини фірма договір не підписує. І замість того щоб скасувати тендер, об’єкт продають за ціною в десятки разів меншою, що виставила інша кишенькова фірма.

А як ви вважаєте, скільки коштують продані об’єкти? І хто винен в тому, що їх продають задешево? Та що потрібно зробити з чиновниками, хто влаштував такі торги? І яку премію ви б їм видали? Та що б ви у першу чергу зробили в місті, маючи півмільярда гривень?
Напишіть це в коментарях під відео.

11 Березня, 2020 в 13:20 / Переглядів: 1177

Теми: Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про