На базі вантажного «Богдана» створили новий пересувний пункт управління для ЗСУ

Цього року фахівці Державного науково-дослідного інституту нової командно-штабної машини з кузовом змінного об’єму на базі вантажного автомобіля «Богдан-63172».

 

Для Сухопутних військ ЗСУ цей виріб є досить актуальним, адже переважна більшість рухомих пунктів управління, які нині перебувають в експлуатації, не відповідають сучасним вимогам, оскільки виготовлені ще у радянські часи – повідомляє АрміяINFORM.

Зважаючи на те, що потреба в сучасних машинах такого типу чимала, одне з вітчизняних підприємств створило нову рухому командно-штабну машину з кузовом змінного об’єму. Його встановили на модернізовану раму авто «Богдан-63172», а також удосконалили технологію розкладання. Залежно від ситуації, її можна виконати як гідравлічним, так і механічним способом.

Машина має стаціонарні системи життєзабезпечення: обігрівач, кондиціонер, фільтровентиляційну установку, телекомунікаційне обладнання (дає змогу швидко розгорнути локальну мережу зв’язку), а також генератор і акумулятор.

Нагадаємо, що на цьогорічній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека-2019» компанія «Богдан Моторс» представила вантажний спеціалізований автомобіль «Богдан-63172L», обладнаний системою «Мультіліфт» – гаковим навантажувачем MYLTILIFT XR 14S.51. Автомобілі цієї модифікації призначені для самозавантаження, перевезення та саморозвантаження змінних кузовів, уніфікованих контейнерів або інших вантажів вагою до 10 000 кг за допомогою вантажної платформи.

23 Грудня, 2019 в 14:49 / Переглядів: 867

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про