На Уманщині у підприємців виявили алкоголь без акцизу

У грудні п.р. працівниками управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів   Головного управління ДПС у Черкаській області здійснюються заходи по відпрацюванню суб’єктів господарювання Черкаської області  щодо дотримання вимог законодавства у сфері обігу та реалізації підакцизної групи товарів, а саме алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального.

Зокрема, при  проведенні фактичних перевірок фізичних осіб підприємців Уманського району, встановлено факти зберігання, з метою подальшої реалізації прозорої та темної рідини з характерним запахом спирту в пластиковій тарі 20,5 л. без відповідних марок акцизного податку встановленого зразка та без супровідних документів, зберігання, з метою подальшої реалізації, горілки «ПШЕНИЧНА» в тарі типу «bag-in-box»  20,0 л.  без відповідних марок акцизного податку встановленого зразка, та без супровідних документів.

За вищезазначені порушення до фізичних осіб підприємців будуть застосовані штрафні фінансові санкції у розмірі 139  тис. гривень.

23 Грудня, 2019 в 08:40 / Переглядів: 556

Теми: Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про