Резиденція Св. Миколая: в Умані діти готували подарунки для бійців ООС

Дерев’яні іграшки  із новорічними побажаннями для бійців ООС в День Святого Миколая виготовили маленькі відвідувачі Резиденції Чудотворця в Умані. Напередодні нового року їх передадуть  на передову військовим.

У Резиденції Святого Миколая людно. Зустрітися із Чудотворцем сюди приїхали діти не лише з Уманщини, а й інших областей України.
Особливою родзинкою свята стало виготовлення ялинкових іграшок із побажаннями та бійців ООС.

  • Саме завдяки нашим захисникам ми маємо можливість вітати один одного із прийдешніми святами, – розповідає співорганізатор заходу, директор агенції «Умань концерт», Софія Чорномаз. –  Тому ми вирішили зробити їм приємність і під час майстер-класів наші маленькі відвідувачі виготовлять дві дерев’яні іграшки: одну для себе, іншу для бійців ООС. На останній вони пишуть свої побажання або слова вдячності для військових.
  • Приємно, що діти з особливим завзяттям виготовляють іграшки, коли чують, що це для наших захисників, – додає співорганізатор, директор МБК, Валентин Білошкурський.

Оксана Лимаренко свою іграшку розмалювала у жовто-блакитні кольори, вони для неї улюблені. Для військових написала слова вдячності.

  • Мій дядько зараз на війні. Знаю, що йому там не легко. Хочу, щоб він скоріше повернувся додому, – ділиться з нами 11-річна дівчинка. – На іграшці я побажала, щоб війна скоріше закінчилися. Може якраз моя іграшка потрапить до рук дядька.

6-річний Олексійчик  писати нічого не став. Він намалював картину.

  • В мене тут Святий Миколай із подарунками й прапор України. Хочу, щоб солдати теж мали свято, – розповів хлопчик.

Загалом під час майстер-класів діти виготовили близько 200 іграшок. До українських захисників їх доставлять напередодні нового року.

Нагадаємо, що Резиденція Святого Миколая в Умані працює із 14 по 30 грудня включно. Придбати квиточки  на захід можна придбати в касі МБК або за номером 097 727 44 60

До створення Резиденції Святого Миколая долучилися генеральний партнер ЖК  «Греків ліс», офіційні партнери національна мережа торговельних центрів «Епіцентр» (м.Умань), декор студія Art Event, партнери ТМ «Рудь», магазин «Школярик», фабрика вікон та дверей «Світ вікон» та будівельний супермаркет «Євродім»

20 Грудня, 2019 в 15:10 / Переглядів: 911

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про