На Черкащині збудують завод з переробки технічних конопель

У місті Золотоноша Черкаської області побудують завод з виробництва з переробки технічних конопель.

ТОВ “Голд Кепіталбуд” стала переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріальним парком “Золотоноша”, передає Золотоноша.City.

“Сьогодні у світі споживання екологічної продукції на дуже високому рівні: подушки, рушники, ковдри з коноплі – це, ось уже п’ять років, актуальні товари. Ця сировина не гниє, у ній не заводяться бактерії, тканина з конопель екологічно чиста, вона дихає”, – розповів представник товариства Сергій Діскант.

За словами Дісканта, продукція коноплі широко застосовується у будівництві, медицині та харчовій промисловості.

“Наша головна мета на першому етапі – збудувати виробництво первинної переробки та цех з виготовлення фасованої продукції”, – зауважив представник керуючої компанії.

Представник зазначив, що ще одним плюсом у вирощенні технічної коноплі є розвиток аграрної галузі: урожай збирається двічі на рік, а землі потребують мінімального додаткового підживлення чи внесення добрива. Вирощування цієї культури є екологічним для землі, оскільки не потребує внесення агрохімікатів.

“Тютюнова фабрика – екологічне виробництво, повністю автоматизоване. Це достатньо серйозний бізнес, який, за нашими оцінками, наповнить обласний та міський бюджети (за акциз) від 100-150 мільйонів гривень при виході підприємств на повну потужність”, – зазначив Діскант.

18 Грудня, 2019 в 13:11 / Переглядів: 584

Теми: Політика,Суспільство,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про